Dobré zprávy

Doporučení redakce: navštivte pivní lázně a wellness v Nepomuku.

2001 – Cheb: Házenkářky udolaly soupeřky z Hané (TV Západ)

e 14. kole házenkářské extraligy hostily chebské házenkářky tým Zory Olomouc. Domácí házenkářky, které nastoupily bez stále nemocné Bartuskové, se již ve druhé minutě ujaly gólem Humlové vedení, ale soupeřky brzy vyrovnaly a v šesté minutě šly poprvé do vedení.

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 53. týdne 2021 (TV Západ)

Vysílání 31.12.2021 - 03.01.2022 Před 20 lety 1. 2001 – Cheb: Tisíce lidí vybíraly nejkrásnější vánoční stromek (TV Západ) 2. 2001 – Sokolov: Objekt Alfy má zrekonstruované přízemí a nový plot (TV Západ) 3. 2001 – Cheb: O vítězi turnaje Chebská kopačka rozhodovaly penalty (TV Západ) 4. 2001 – Cheb: Házenkářky udolaly soupeřky z Hané (TV Západ)

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 48. týdne 2021 (TV Západ)

Vysílání 25.11.2021-29.11.2021, 1. 2001 – Sokolov: Nájemníkům chce město prodávat byty za 100 tisíc (TV Západ), 2. 2001 – Cheb: Vysokoškoláci ZČU doučují malé školáky (TV Západ), 3. 2001 – Sokolov: Do "Horňáku" město investuje 10 milionů korun (TV Západ), 4. 2001 – Cheb: Průmyslový park dostal zelenou (TV Západ), 5. 2001 – Cheb: Proběhl křest knihy Chebských pověstí (TV Západ), 6. 2001 – Cheb: Extraligové házenkářky nestačily na favorizovaný Zlín (TV Západ),

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 25. týdne 2021 (TV Západ)

Vysílání 18.06.2021-21.06.2021, 1. 2001 – Cheb: Z bývalého internátu vznikne 17 bytů (TV Západ), 2. 2001 – Sokolov: Letos bude zprovozněn první úsek cyklostezky (TV Západ), 3. 2001 – Cheb: V G4 jsou k vidění Fotografie české společnosti (TV Západ), 4. 2001 – Sokolov: Výstava přibližuje život obyčejných Indů (TV Západ), 5. 2001 – Cheb: Domácí házenkářky obsadily v extralize 5. příčku (TV Západ), 6. 2001 – Sokolov: Tradiční fotbalový zápas skončil vítězstvím ODS (TV Západ)

Skvělý úspěch ve stolním tenise. Cheb je 4. v extralize

Cheb si po vynikajícím výkonu odváží plný počet bodů z horké půdy Hradce Králové, loni 4. týmu soutěže. Vedle pravidelně bodujícího českého reprezentanta Tomáše Treglera se v chebském dresu tentokrát blýskli i bodující Rus Shaposhnikov a Radek Skála. Výborný zápas, byť se smolným koncem, odehrál také Jan Žaloudík. Cheb si z půdy adepta na medaili odvezl vítězství 4:2 (body Tregler 2, Shaposhnikov a Skála 1).